22 мая 2023

Вертикальне озеленення компанії: Як рослини допомагають зменшити витрати на охолодження та опалення

Сучасні віяння у проектуванні інтер’єрів зосереджені на застосування натуральних матеріалів та живих рослин , що висловлює бажання наблизитися до природи. У цьому плані люди все частіше вдаються до квартирних міні-садів, а в випадках нестачі простору звертаються до вертикального озеленення.

Вертикальне озеленення купити. Що ж все-таки це таке?

Вертикальне озеленення — це експлуатація різних типів високих систем для культивування рослин.

вертикальное озеленение


Ключові переваги подібного озеленення — це невелика займана площа (величина скульптури, етажерки або панно в основному більше по вертикалі, підлога часто вільна), соковитий зовнішній вигляд і широка варіативність дизайну, шумоізолюючі особливості листової маси, регуляція мікроклімату в будинку.
Незважаючи на безперечні гідності зелених стін, воно має і свої недоліки: листя, коріння, відростки можуть діяти на шкоду стіновій обробці, натягнути за собою розвиток грибка та цвілі, зменшувати інсоляцію кімнати або окремих поверхень, а деякі конструкції та саджанці дуже-таки дорогостоящі.

вертикальное озеленение

Вертикальне озеленення кухні. Відбір рослин для вертикального озеленення: Поради та рекомендації}

Головними різновидами вертикальних садів можна назвати:

  • Ампельні композиції, коли використовуються рослини, які здатні витися вздовж напрямних стрижнів або ниток. Це плющі, в’юни та декоративні огірки.
  • Підвісні системи: полиці, кашпо. Вони експлуатуються не тільки для оформлення, але й для зонування приміщень та акцентування уваги на певних їх частинах.
  • Підлогові конструкції — починаючи стелажами і завершуючи скульптурами. Найголовніше відмінність від домашніх квітників у більшій висоті та менших габаритах. Найчастіше горщики з квітами ставляться в шафи і ковані вироби, але бувають сади з кущами і травами, посадженими безпосередньо, без інших резервуарів. >
  • Фітомодулі — це полотна або певної форми панелі із субстрату, в який висівається насіння. Досить часто використовуються як настінні панелі, найрідше — як перегородки. Створюють ефект суцільного зеленого покриття.
вертикальное озеленение купить

Тип квартирного саду визначає його застосовність, складність догляду за ним та вартість пристрою такого елемента.
Завдання розглянутого інтер’єрного рішення — виконати відчуття близькості природи, додати акценти і свіжість зовнішньому вигляду кімнати.

Для подібних цілей можна пристосувати різні види рослин:

  • Живі, в тому числі овочі або запашні трави;
  • Стабілізовані — колись живі, але насичені гліцерином або іншою речовиною;
  • Сухоцвіти, які для зміцнення закріплюють особливими складами (лак, віск);
  • Ненатуральні з матеріалів, зроблених людиною (найбільш поширені — тканина, пластик) — майже що не вимагають догляду.
вертикальное озеленение купить

Вертикальне озеленення ліани: На що звертати увагу при виборі

При формуванні подібного ансамблю потрібно брати до уваги відносно багато чинників. Найголовніше правило стосується розміщення рослинної конструкції. Місце не повинно бути надмірно або недостатньо освітлено, вважається, що воно реалізує рух повітря та потрібний рівень вологості, а також відповідає художнім вимогам того, хто буде знаходитися поруч з рослинним ансамблем. Чим краще виконується це правило, тим менш дорогим буде придбання та монтаж обладнання для догляду за дендрарієм.< br />Ще одна вимога — вірно обрана флора.

вертикальное озеленение кухни

Тільки небагато рослини можуть підійти для кімнатного вирощування, вибирати потрібно ті, які не викличуть алергічних реакцій, вишукано виглядають, уживаються друг з одним, мають міцні і негабаритними корінцями. Чим невибагливий саджанець, тим простіше вийде вписати його в загальну картину і надати йому достатню увагу.
При створенні високого саду має сенс подумати і про апарат життєзабезпечення для трав, квітів і чагарників: можна полегшити або автоматизувати вентиляцію, освітлення, добрива, формування мікроклімату, полив.

вертикальное озеленение

Інсталяція допоміжного механізму збільшить ціну композиції, але позбавить від потреби повсякденного контролю. При такому розкладі догляд полягатиме в перевірці та покращенні стану пристроїв та конструкцій, що займає менше часу порівняно з повсякденним поливом або корекцією кількості світла.

Вертикальне озеленення — блискучий спосіб створити акцент в інтер’єрі, оновити його. Цей метод прикраси не вимагає великих фізичних витрат, приносить користь та дарує естетичну задоволення, і в цьому причина популярності даного виду пожвавлення інтер’єру приміщень у наш час.

вертикальное озеленение купить

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *